31 stycznia 2015 odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 25-lecia Trops SA na rynku. W spotkaniu brali udział nasi dostawcy, klienci, przyjaciele, pracownicy, członkowie Rady Nadzorczej.
   Obchody jubileuszu rozpoczęły się częścią oficjalną, podczas której przedstawione zostały początki oraz historia firmy, a założyciele Firmy wręczyli nagrody i podziękowania uczestnikom spotkania.
Po części oficjalnej rozpoczęła się część nieoficjalna. W rytm karnawałowych przebojów bawiliśmy się niemalże do białego rana.


Dziękujemy Wszystkim naszym partnerom biznesowym za wspólne 25 lat i za pomoc w rozwoju naszej firmy.

Dziękujemy również za wszystkie ciepłe słowa, wsparcie i zaangażowanie bez których nasze obchody nie byłyby możliwe.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami! 

    30 czerwca firma Trops zorganizowała na toruńskim polu golfowym turniej golfa. Wzięło w nim udział 30 uczestników – klienci, dostawcy oraz przyjaciele.

Czytaj więcej: Golf Cup

    16 maja 2014 odbyła się siódma edycja turnieju tenisowego Trops Cup. Wzięło w nim czynny udział 26 osób – klienci, dostawcy oraz przyjaciele firmy. Patronami turnieju były firmy Atlas oraz Akzo Nobel.

Czytaj więcej: Tenis CUP

   W dniach 29-30. 03. 2014 firma Trops wzięła udział w IX edycji Targów Budownictwa i Targów Mieszkaniowych „OD DZIAŁKI PO DOM”.

W Targach udział wzięli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, a także pracownie projektowe i firmy wykonawcze oferujące m. in. podłogi, okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, rolety, kominki, meble, dachy, asortyment budowlany oraz systemy „inteligentnych” domów. Zaprezentowane zostały produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych oraz wykończenia i wyposażenia łazienek. Bogatą ofertę zaprezentują również deweloperzy, banki oraz agencje obrotu nieruchomościami.

Nasza firma przedstawiła swoją szeroką ofertę handlową między innymi produkty Dulux z serii Kolory Świata oraz produkty, należącej do koncernu Akzo Nobel, firmy Sikkens.
Jest to nadal mało znany produkt na naszym rynku, ale mając świadomość jakości produktów Sikkens, gorąco zachęcamy do ich stosowania.

Dzięki kreatywności pracowników, zaprezentowaliśmy się nowym stoiskiem, które zebrało wiele pozytywnych opinii zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających.

Uwaga!

Dla wszystkich klientów, którzy odwiedzili nas podczas trwania targów, TROPS przygotował specjalną ofertę na produkty firmy Sikkens.

Zapraszamy!
 

    14 marca zorganizowane zostało szkolenie produktowe dla współpracujących z naszym oddziałem – Trops Chełmno, firm wykonawczych. Spotkanie odbyło się w zaprzyjaźnionej restauracji- kręgielni w Chełmnie, przy współudziale naszego partnera handlowego – Tikkurilii. Frekwencja jak zwykle dopisała w 100%. Ponad 20 osób reprezentujących firmy wykonawcze stawiło się punktualnie , aby już o 16:30 uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. W czasie profesjonalnego szkolenia uczestnicy zapoznali się z szeroką ofertą firmy Tikkurila, porównali oferowane przez producenta materiały, ich zastosowania, poznali ich zalety. Podczas praktycznych pokazów poznali zasady stosowania poszczególnych rozwiązań technicznych a i sami mogli sprawdzić jak łatwa i szybka jest praca na produktach marki Tikkurila.

    Po zakończonym szkoleniu zaprosiliśmy klientów na obiad. Dyskusja na temat poznanych produktów trwała dalej. Po energetycznym posiłku zaczęła się część integracyjna. Nasi klienci sprawdzili swoje siły na kręglach. Spotkanie nie miało końca.

   W dniach 21-23.02 reprezentacja Trops`a brała udział w XV Slalomie Gigant w Szczyrku, który odbył się w Szczyrku. Mimo wiosennej pogody udało się rozegrać emocjonujące zawody. Slalom Gigant został rozegrany na stoku Juliana, a konkurencją dodatkową były wyścigi na śnieżnych dywanach. Nie zabrakło również czasu na podsumowanie roku 2013 oraz część artystyczną – występy formacji tanecznej oraz koncertu muzycznego.

Choć tym razem reprezentacji Trops`a nie udało się stanąć na podium, mamy apetyt na sukces w kolejnych latach.


   27 czerwca odbyło się szkolenie propagujące zagadnienia ochrony przeciwpożarowej, zorganizowane przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Kujawsko Pomorskiego w Toruniu.
Po ciekawej prelekcji programu „Uwaga Pożar” w Aulii UMK w Toruniu rozpoczął się koncert wspomnień – zagrał reaktywowany zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje.

Czytaj więcej: Czerwone gitary

     Jest nam niezmiernie miło poinformować, że TROPS S.A. ma już swoją drugą drużynę piłkarską! Do klubu GKS Start Stawki z Aleksandrowa Kujawskiego dołączyła drużyna piłkarska z Golubia Dobrzynia.
   
   Teraz z niecierpliwością spoglądamy w przyszłość. Może za kilka lat któryś spośród tak sympatycznej gromadki chłopców zostanie następca Roberta Lewandowskiego? Może w przyszłości będzie on wspominał swoją pierwszą "prawdziwą" koszulkę piłkarską z naszym logo? O tym przekonamy się za kilka lat, a już teraz trzymamy kciuki za sukcesy drużyny. Jedno jest pewne, widać po minach że naszym piłkarzom nie brakuje entuzjazmu.

Czytaj więcej: Buduj z PSB

    30 czerwca br. od godziny 10.00 wszyscy mieszkańcy Torunia w ramach akcji Dulux Let’s Colour mogli pomalować pawilon handlowy przy ulicy Gagarina i dodać kolorów
do swojej rzeczywistości. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na wszystkich w tę niesamowitą niedzielę.
   Mało przyjazny pawilon handlowy przy ul. Gagarina zmienił się w kolorowy, kosmiczny obiekt.
Gwiazdą był Tomasz Zubielewicz, znany nam wszystkim prezenter pogody w trzech stacjach: TVN, TVN 24 i TVN Meteo, który na żywo relacjonował pogodę podczas naszych kolorowych zmagań. Relacja ta poszła w Polskę. Poza tym podczas imprezy gościła telewizja Bydgoszcz, która również przygotowywała relację z tego eventu.

Czytaj więcej: Pomaluj Toruń

Trops na Facebooku